Įžuvinimas

2024 m. pavasarinis įžuvinimas

Kaip ir kasmet – mes rūpinamės, kad nepritrūktumėte laimikių. Todėl ir šį pavasarį Kirneilio ežere apgyvendinome daugiau nei tūkstantį naujų gyventojų. 

Šamų įžuvinimas

2023m. liepos mėnesį Kirneilio ežere apsigyveno 600 naujų gyventojų – jaunų šamų. Dalinamės nuotraukomis ir video apie naujųjų gyventojų kelionę ir naujus namus. O jums linkime gerų laimikių!

Pavasarinis įžuvinimas

Dalinamės trumpu video apie 2023-04-26 pavasarinį Kirneilio įžuvinimą. Ežere apsigyveno papildomi 1200 lynų.

Lynų įžuvinimas

Dalinamės prisiminimais iš 2021 m. lapkričio mėnesio. Kirneilio ežeras pasipildė naujais gyventojais – per 1200 įvairaus amžiaus lynų. Visa tai dėl jūsų dar geresnių laimikių!

Informacija dėl žvejybos leidimų

Norime jus informuoti, jog šiuo metu leidimus limituotai žvejybai galite įsigyti tik per sistemą, juos galite įsigyti čia

Informacinės vėliavos

Žvejai, dabar prie Kirneilio ežero galėsite ir pasimatuoti savo laimikį 🎣. Susitiksime prie vandens ir nei žvyno, nei uodegos…

Įžuvinimas lydekomis

2020 m. Spalio 10 d. į Kirneilio ežerą įleidome 500 šiųmetinių lydekaičių.
Žvejyba Kirneilio ežere – tai limituota žvejyba natūraliame, nuolat įžuvinamame ežere.

Lydekų žvejybos ypatumai:
Lydekos kimba ir yra gaudomos visus metus, išskyrus žvejybos draudimas galioja nuo vasario 1 d. (gaudant gyva žuvele – nuo 01.01 d.) iki 04.20 d. Didžiausias aktyvumas Kirneilio ežere pastebimas birželio pabaigoje ir rugsėjo – spalio mėnesį.

Jus taip pat gali sudominti: